Szkoła Tańca Lublin - A. Karczmarczyk - kursy i nauka tańca Lublin, Świdnik.

Taniec w Lublinie i Świdniku nauka dla dzieci, młodzieży, dorosłych, lekcje indywidualne, kursy tańca, solo dla pań, taniec towarzyski, salsa, hip hop, nowoczesny.

OVERVIEW

The website szkolatanca-ak.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have parsed nine pages within the website szkolatanca-ak.pl and found zero websites linking to szkolatanca-ak.pl.

SZKOLATANCA-AK.PL TRAFFIC

The website szkolatanca-ak.pl has seen variant amounts of traffic through the year.
Traffic for szkolatanca-ak.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatanca-ak.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatanca-ak.pl

LINKS TO SZKOLATANCA-AK.PL

WHAT DOES SZKOLATANCA-AK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatanca-ak.pl Mobile Screenshot of szkolatanca-ak.pl Tablet Screenshot of szkolatanca-ak.pl

SZKOLATANCA-AK.PL SERVER

I identified that a single root page on szkolatanca-ak.pl took nine hundred and twenty-two milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
77.55.63.110

We identified that this domain is using the Apache/2 operating system.

Szkoła Tańca Lublin - A. Karczmarczyk - kursy i nauka tańca Lublin, Świdnik.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website szkolatanca-ak.pl has the following in the site, "W bud Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1." I analyzed that the webpage also stated " Szkoła Tańca Lublin, Świdnik, Łęczna." They also stated " Kursy i nauka tańca, lekcje indywidualne dla par i singli. Nauka tańca dla dzieci już od 3. roku, młodzieży, dorosłych. Zajęcia dla początkujących, zaawansowanych, sekcja tańca sportowego. Tańce towarzyskie, salsa, hip hop, disco dance, solo dla pań, przygotowania do wesel, choreografie dla nowożeńców i inne. Taniec w Świdniku i Łęcznej. Dzieci, młodzież, dorośli." The meta header had szkoła tańca lublin as the first search term. This keyword was followed by szkoła, tańca, and lublin which isn't as important as szkoła tańca lublin. The other words they used was kurs tańca lublin. nauka tańca lublin is also included but might not be seen by web engines.

SEE OTHER WEB SITES

Szkoła Tańca Bogdan- nauka tańca na wesela i zabawy, salsa, tango, walc.

Zapraszamy przyszłych nowożeńców do nauki Pierwszego Tańca w Szkole Tańca Bogdan. Terminy zajęć tanecznych od września. Dzieci od lat 5 do 14 zapraszamy na zapisy w sobotę, 5 września, godz. 00 do Centrum Kultury i Sztuki. Zajęcia odbywać się będą w Hali Arena w soboty do południa.

Szkoła tańca Warszawa towarzyski pole dance panieńskie Zacisze

Dlaczego warto w ogóle tańczyć? Kursy dla pań solo. Wieczorki taneczne przy lampce wina. POLE DANCE-owy KONIEC LATA Z PATRYKIEM RYBARSKIM.

Szkoła Tańca Samba

Nauka Pierwszego Tańca - Lekcje indywidualne.

Kursy taneczne - Szkoła Tańca Piaseczno

Zajęcia od 30 czerwca 2015 we wtorki i czwartki g. Grupa I - po kursie podstawowym - zajęcia w poniedziałki 19. Grupa II - zaawansowani - zajęcia w środy 19. 00 zapraszamy do trenowania - Wieczorek.

SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO MERENGUE - PIOTR KISZKA

Sylwester i karnawał już tuż tuż. Tancerze Szkoły Tańca chętnie uświetnią każdą imprezę. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt ze Szkołą Tańca. Spot reklamowy naszej Szkoły Tańca. Oto nasz spot promujący Szkołę Tańca MERENGUE! Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego, użytkowego, latino solo, Zumbę i wiele innych. Nie brakuje zajęć dla dzieci i młodzieży m. balet, breakdance, video clip dance, taniec towarzyski itd.